Obecné informace

Na ubytování na koleji VŠE mají nárok jen studenti ročních/semestrálních přípravných kurzů VŠE v Praze. Pro vydání povolení k pobytu za účelem studia je kromě potvrzení o studiu zapotřebí i dokument potvrzující zajištění ubytování studenta.

K získání potvrzení potvrzujícího zajištění ubytování na celou dobu konání kurzu je třeba zaplatit částku 19.000 Kč (cca 720 euro). Suma pokrývá náklady na ubytování studenta první dva měsíce, administrativní náklady a nevratný registrační poplatek ve výši 3500 Kč (cca 130 euro). V případě letního kurzu tato částka činí 395 euro.

Koleje VŠE v Praze (Jarov, blok G) – cca 15 minut tramvají od VŠE

 

 

 

 

 

 

Pro zájemce o ubytování na kolejích VŠE v Praze jsou nabízeny dvě varianty ubytování: STANDART a COMFORT. V obou případech jde o buňku se dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou (fotografie viz níže) a s připojením k internetu.

STANDART – Standardní buňka se dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Cena ubytování činí 120 Kč na osobu a noc (cca 140 euro měsíčně).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMFORT – Plně zrekonstruovaná buňka se dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Cena ubytování činí 220 Kč na osobu a noc (cca 250 euro měsíčně).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke standardnímu vybavení koleje patří i:

Posilovna

Minitělocvična

 

 

 

 

 

Společenská místnost

Studovny

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Pište prosím na: kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .


Copyright (C) 2000 - 2017 University of Economics in Prague