Přihláška

Na ubytování na koleji VŠE mají nárok studenti ročních a semestrálních kurzů. Doklad o zajištění ubytování je spolu s potvrzením o studiu základním dokumentem potřebným pro vydání studentského víza.

Jak se zapsat?

1. Zaregistrovat se:

Vyplnit přihlášku (shoduje se s přihláškou do přípravného kurzu, neboť bez kurzu není nárok na kolej). Stačí poslat jen jednu přihlášku a v ní zaškrtnout položku týkající se ubytování (vybrat typ pokoje STANDARD/COMFORT).

2. Zaplatit ubytování na první dva měsíce:

K získání potvrzení potvrzujícího zajištění ubytování na celou dobu konání kurzu je třeba zaplatit za první dva měsíce ubytování a nevratný registrační poplatek ve výši 4500 Kč (cca 170 euro). Celková suma tedy pokrývá náklady na ubytování studenta první dva měsíce, administrativní náklady, nevratný registrační poplatek a závisí na typu ubytování (viz níže):

STANDARD – dva měsíce ubytování – 10800 Kč, celkem 15300 Kč (cca 600 euro)
KOMFORT –  dva měsíce ubytování – 13500 Kč, celkem 18000 Kč (cca 700 euro)

V případě letního kurzu činí celková cena ubytování 330 euro.

Invoice pro platbu bude vystaven v eurech podle oficiálního kurzu ČS (Foreign Exchange – Buy) v daný den. V případě potřeby je možno vystavit invoice i pro platbu v korunách či dolarech. Částka musí být zaplacena celá, nejlépe spolu s platbou za kurz. Platba probíhá prostřednictvím oficiálního partnera 4LNguage.

Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol, jméno a příjmení a účel platby.

O provedení platby nás prosím informujte na kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .

Poté, co se peníze objeví na účtu VŠE, dostanete e-mailem potvrzení o zaplacení kurzu a ubytování a v průběhu pěti pracovních dnů Vám pošleme oficiální dopis, který bude potvrzením Vašeho zařazení do kurzu a ubytování. Cena poštovních služby je součástí ceny kurzu.

Počet míst na koleji je omezen.

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Pište prosím na kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .