Obecné informace

Intenzivní letní kurz českého jazyka je určen těm, kteří chtějí navštívit Českou republiku, seznámit se s jejím jazykem a kulturou, a především těm, kteří plánují v budoucnosti studium na VŠE v Praze, popř. dalších vysokých školách v ČR. Tyto kurzy nabízejí možnost poznat Prahu, atmosféru jedné z nejprestižnějších evropských ekonomických univerzit a samozřejmě také možnost začít se učit český jazyk. Každý zájemce si může také může zvolit i program letního kurzu, který mu umožní zvýšit úroveň znalostí angličtiny. Oba nabízené programy kurzu jsou sestaveny s ohledem na mateřský jazyk studentů.

Výuku vedou zkušení vyučující z VŠE, kteří ovládají anglický jazyk. Po skončení kurzu získají studenti potvrzení a jeho absolvování.

Letní kurz 10.7.2023 – 30.7.2023 (3 týdny) – v nabídce jsou dva programy:

INTENSIVE

– český jazyk – 25 hodin týdně (5 denně)

Cena tohoto programu kurzu činí 400 euroCena kurzu pokrývá náklady týkající se kurzu, včetně základních studijních materiálů, transferu z letiště a pomoci kurátora v průběhu celého kurzu. Registrační poplatek 150 euro není součástí ceny kurzu a je nevratný. Poplatek pokrývá náklady na odeslání dokumentů a administrativní náklady spojené se zařazením studenta do kurzu.

INTENSIVE +

český jazyk – 25 hodin týdně (5 denně)

– General English – 15  hodin týdně (3 denně)

Cena tohoto programu kurzu činí 650 euroCena kurzu pokrývá náklady týkající se kurzu, včetně základních studijních materiálů, transferu z letiště a pomoci kurátora v průběhu celého kurzu. Registrační poplatek 150 euro není součástí ceny kurzu a je nevratný. Poplatek pokrývá náklady na odeslání dokumentů a administrativní náklady spojené se zařazením studenta do kurzu. V případě zájemců o tento program se předpokládá znalost angličtiny na úrovni A1 – B2.

Studenti těchto kurzů mají možnost ubytování na kolejích VŠE a získání studijního víza.

Obecná pravidla a politika kurzů

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Pište prosím na: kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .