Termíny

13.2.2017 - 12.5.2017 - Výuka v letním semestru 2016/2017

15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Obecné informace

Související stránky

Intenzivní letní kurz českého jazyka je určen těm, kteří chtějí navštívit Českou republiku, seznámit se s jejím jazykem a kulturou, a především těm, kteří plánují v budoucnosti studium na VŠE v Praze, popř. dalších vysokých školách v ČR. Tyto kurzy nabízejí možnost poznat Prahu, atmosféru jedné z nejprestižnějších evropských ekonomických univerzit a samozřejmě také možnost začít se učit český jazyk. Každý zájemce si může také může zvolit i program letního kurzu, který mu umožní zvýšit úroveň znalostí angličtiny. Oba nabízené programy kurzu jsou sestaveny s ohledem na mateřský jazyk studentů.

Výuku vedou zkušení vyučující z VŠE, kteří ovládají ruský nebo anglický jazyk. Po skončení kurzu získají studenti potvrzení a jeho absolvování.

Letní kurz 3.7.2017 – 4.8.2017 (5 týdnů) – v nabídce jsou dva programy:

INTENSIVE

– český jazyk – 25 hodin týdně (5 denně)

Cena tohoto programu kurzu činí 550 euroCena kurzu pokrývá náklady týkající se kurzu, včetně základních studijních materiálů, transferu z letiště a pomoci kurátora v průběhu celého kurzu. Registrační poplatek 150 euro není součástí ceny kurzu a je nevratný. Poplatek pokrývá náklady na odeslání dokumentů a administrativní náklady spojené se zařazením studenta do kurzu.

INTENSIVE +

český jazyk – 25 hodin týdně (5 denně)

– bussines english – 15  hodin týdně (3 denně)

Cena tohoto programu kurzu činí 750 euroCena kurzu pokrývá náklady týkající se kurzu, včetně základních studijních materiálů, transferu z letiště a pomoci kurátora v průběhu celého kurzu. Registrační poplatek 150 euro není součástí ceny kurzu a je nevratný. Poplatek pokrývá náklady na odeslání dokumentů a administrativní náklady spojené se zařazením studenta do kurzu. V případě zájemců o tento program se předpokládá znalost angličtiny na úrovni B1 – B2.

Studenti těchto kurzů mají možnost ubytování na kolejích VŠE a získání studijního víza.

Obecná pravidla a politika kurzů

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Pište prosím na: kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .