Termíny

18.9.2017 - 15.12.2017 - Výuka v zimním semestru 2017/2018

29.9.2017 - Děkanský den

17.11.2017 - Státní svátek

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Přihláška

Související stránky

Na ubytování na koleji VŠE mají nárok studenti ročních a semestrálních kurzů. Doklad o zajištění ubytování je spolu s potvrzením o studiu základním dokumentem potřebným pro vydání studentského víza.

Jak se zapsat?

1. Zaregistrovat se:

Vyplnit přihlášku (shoduje se s přihláškou do přípravného kurzu, neboť bez kurzu není nárok na kolej). Stačí poslat jen jednu přihlášku a v ní zaškrtnout položku týkající se ubytování (vybrat typ pokoje STANDART/COMFORT).

2. Zaplatit ubytování na první dva měsíce:

Platba zahrnuje administrativní náklady, registrační poplatek 3500 Kč (cca 130 euro) a náklady na ubytování studenta za první dva měsíce. Celková částka činí 19.000 Kč (cca 720 euro). V případě letního kurzu tato částka činí 395 euro. Invoice pro platbu bude vystaven v eurech podle oficiálního kurzu ČS (Foreign Exchange – Buy) v daný den. V případě potřeby je možno vystavit invoice i pro platbu v korunách či dolarech. Částka musí být zaplacena celá, nejlépe spolu s platbou za kurz.

Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol, jméno a příjmení a účel platby.

O provedení platby nás prosím informujte na kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .

Poté, co se peníze objeví na účtu VŠE, dostanete e-mailem potvrzení o zaplacení kurzu a ubytování a v průběhu pěti pracovních dnů Vám pošleme oficiální dopis, který bude potvrzením Vašeho zařazení do kurzu a ubytování. Cena poštovních služby je součástí ceny kurzu.

Počet míst na koleji je omezen.

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme. Pište prosím na kurzy-ceskyjazyk@vse.cz .